Przygotuj się do egzaminu DELE B2!

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zdać oficjalny egzamin DELE Diploma de Español como Lengua Extranjera na poziomie B2. Zacznij kurs i przygotuj się go egzaminu DELE B2 w 3 miesiące!

Sprawdź jak możesz zdać egzamin!

Zdobądź wszystkie kompetencje językowe

Kurs hiszpańskiego przygotowujący do DELE to owoc naszych doświadczeń w przygotowaniu Polaków do tego egzaminu.

Przygotowaliśmy setki osób, które zdały dzięki nam egzamin. Nasze kursy opracowane są nie tylko merytorycznie, uwzględniając wymagania objęte danym poziomem językowym, ale zostały tak skonstruowane, by przyjemnie i efektywnie zdobyć wiedzą niezbędną do zdania egzaminu.

Dzięki naszym kursom już w trzy miesiące będziesz mógł się przygotować i zdać egzamin DELE.

Dlaczego ten kurs jest dla Ciebie?

Czy wiesz, że kurs przygotowania się do egzaminu DELE w stacjonarnych szkołach kosztuje aż 650 zł?

Oszczędność

Oszczędzaj czas i pieniądze na częste dojazdy na kursy w szkole językowej lub u lektora.

Personalizacja nauki

Dostęp do kursów na każdym poziomie zaawansowania. Możliwość indywidualnego przygotowania poprzez coaching językowy z jednym z naszych instruktorów.

Wygoda

Dostęp do kursów o dowolnej porze przez 24h na dobę, z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki aplikacji możesz uczyć się hiszpańskiego z telefonu czy tabletu.

Motywacja

Cały kurs został stworzony, aby wystarczyło 30 minut dziennie intensywnej nauki do sprawdzenia rezultatów już po kilku tygodniach.

Efektywność

Dzięki interaktywnym materiałom opracowanym przez naszych doświadczonych Instruktorów nauka hiszpańskiego jest szybsza niż standardowe, stacjonarne zajęcia.

Zaoszczędzisz pieniądze!

Krok po kroku stworzysz platformę sprzedażową. Przejrzystą i dostosowaną do Twoich potrzeb. Tworząc ją samodzielnie wydasz mniej pieniędzy, które możesz przeznaczyć na promocję kursów.

Przygotowanie do DELE. 100% zdanych egzaminów

Hola! Nazywam się Alberto Marin.
Jestem Hiszpanem, pochodzę z Almerii i mieszkam na stałe w Polsce. Uczę języka hiszpańskiego od ponad 10 lat a od roku 2013 posiadam Certyfikat Egzaminatora DELE wydanego przez Instytutu Cervantesa i specjalizuję się w przygotowaniu do oficjalnego egzaminu DELE na wszystkich poziomach zaawansowania.

Co zawiera ten kurs?

INTERAKTYWNE TESTY

Każda lekcja zawiera interaktywne testy online. Dzięki ciekawej i urozmaiconej formie, również w postaci gier, uczeń bardziej angażuje się w naukę i dzięki temu jeszcze szybciej przyswaja nową wiedzę.

WSKAZÓWKI & SZTUCZKI

Każde zadanie zawiera listę wskazówek oraz sztuczek, jak przygotować się do egzaminu oraz jak skutecznie go zdać.

FILMIKI WYJAŚNIAJĄCE

Każda lekcja zaczyna się od prezentacji w formie filmu instruktażowego. Kursant ma możliwość powrotu do każdej lekcji. Materiały prezentowane są w języku polskim oraz hiszpańskim.

MATERIAŁY AUDIO

Kursy zawierają liczne nagrania oraz ćwiczenia audio nagrane przez Native speaker’ów. Dzięki temu uczeń już od początku kursu zaczyna “osłuchiwać się” z naturalnym językiem hiszpańskim co gwarantuje szybkie postępy w nauce.

Czy na prawdę przyda Ci się ten kurs?

Poznasz egzamin DELE

Sprawdzisz jak wygląda egzamin, z jakich składa się części, czego oczekuje się od Ciebie podczas zadań, ile masz czas do wykonania każdego z ćwiczeń oraz jak skutecznie zdać egzamin.

Zobaczysz jak zdawali inni

Obejrzysz filmiki, gdzie zobaczysz przykładową odpowiedź na pytania zadane przez egzaminatora podczas części wypowiedzi ustnej egzaminu DELE B2 oraz komentarze instruktora.

Napiszesz prawdziwy egzamin!

Na końcu kursu dostępny jest kompletny egzamin, przygotowany dokładnie jak oficjalny egzamin DELE B2, dzięki czemu sprawdzisz swoje umiejętności przez przystąpieniem do egzaminu.

Chcesz zdać egzamin DELE na poziomie B2?

Ile to kosztuje?

Kurs DELE B2 STANDARD

199 zł

Dostęp do materiałów dostosowanych do wymagań egzaminu DELE B2

Ponad 50 ćwiczeń z czytania, słuchania, pisania & mowy

Praktyczne wskazówki & sztuczki, jak zdać egzamin

Kontakt mailowy z instruktorem DELE

Kurs DELE B2 PREMIUM

499 zł

Dostęp do materiałów dostosowanych do wymagań egzaminu DELE B2

Ponad 30 ćwiczeń z czytania, słuchania, pisania & mowy

Praktyczne wskazówki & sztuczki, jak zdać egzamin

Kontakt mailowy z instruktorem DELE

3 lekcje z instruktorem

Jak wygląda kurs od środka?

16 filmików wyjaśniających

Ponad 20 dialogów nagranych przez Native speaker’ów

Ponad 50 ćwiczeń

Test końcowy

Możliwość lekcji online

100% gwarancji satysfakcji

Masz 14 dni na sprawdzenie kursu.

Wystarczy kontakt z nami, a my zwrócimy pieniądze.

Najczęściej zadawane pytania

W serwisie dostępne są dwa rodzaje kursów – kurs hiszpańskiego oraz kurs przygotowujący do DELE.

Kurs hiszpańskiego podzielony jest na poziomy zaawansowania od A1 do C1 a jego zawartość obejmuje lekcje w formie wideo, ćwiczenia i testy. Kurs hiszpańskiego to rozwiązanie dla osób chcących uczysz się hiszpańskiego niezależnie od poziomu. Kurs dostępny jest w formie abonamentu miesięcznego – dostęp do kursu możliwy jest po opłaceniu miesięcznej opłaty. Kursant może zrezygnować z kursu w każdym momencie.

Kurs DELE to kurs specjalistyczny dzięki któremu kursant przygotuje się do egzaminu językowego na wybranym poziomie zaawansowania. Jest to rozwiązanie dla osób, które posiadają wiedzę na danym poziomie zaawansowania i zależy im na potwierdzeniu tego poprzez zdobycie certyfikatu językowego DELE. Każdy kurs DELE na danym poziomie od A2 do C1 należy zakupić osobno – dostęp do kursu jest nieograniczony czasowo.

Kurs DELE na poziomie B2 został zaplanowany na okres 3 miesięcy co jest optymalnym czasem na przygotowanie się do egzaminu DELE. W tym okresie kursant może zrealizować wszystkie lekcje, ćwiczenia i testy. Dostęp do kursu DELE jest nieograniczony w czasie.

Kursant może zakupić pakiet zajęć z lektorem hiszpańskiego w trakcie realizacji kursu. Uczeń umawia się z instruktorem poprzez zautomatyzowany grafik zajęć dostępny w serwisie po zalogowaniu do swojego konta.

Zgodnie z regulaminem serwisu jedno konto może być wykorzystywane wyłącznie przez jedną osobę.

Lekcje przygotowane są w taki sposób, że optymalna nauka, proponowane zajęcia z instruktorem, otrzymywane email materiały wynikają i zależą od realizacji kursu przez daną osobę.

W przypadku chęci nauki przez znajomego musi on zakupić własny dostęp do serwisu.

Płatności za kurs obsługiwane są przez zautomatyzowany system. Dostęp do kursu otrzymasz w ciągu kilku minut. Czas oczekiwania na aktywację zależy od sposobu płatności:

  • PayPal – wpłaty dokonywane z salda konta PayPal lub kartą płatniczą księgowane są zwykle w ciągu kilku minut, przez całą dobę
  • PayU – przelew elektroniczny – wpłaty dokonane przelewem elektronicznym docierają do nas zwykle w ciągu kilku minut od wysłania (w przypadku niektórych banków czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu poza godzinami pracy banku)

W przypadku kursu DELE kursant może zrezygnować z kursu w ciągu 14 dni od zakupu kursu. Jest to okres w którym można całkowicie bez ograniczeń przetestować kurs. Jeśli w tym okresie kursant zdecyduje się na rezygnacje wystarczy krótki email na adres biuro@iberis-online.pl. W szybkim czasie zwrócimy Tobie całą kwotę na konto.

Masz inne pytanie? Wyślij do mnie wiadomość!

Na pewno odpowiem!

biuro@iberis-online.pl

Przewiń do góry