Hiszpański? Po co? Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

W dzisiejszych czasach prawie każdy zna język angielski, który jest najpopularniejszym językiem obcym na świecie. Język angielski jest nie tylko językiem Internetu ale i także językiem nowoczesnej technologii czy badań naukowych.  Wszystko jest po angielsku!!!

Na pewno teraz zadajecie sobie następujące pytania: Po co zawracać sobie głowę językiem hiszpańskim?  Czy warto marnować swój czas na naukę tego języka? Czy hiszpański mi się przyda? Jeśli będę znać biegle hiszpański to czy mam szansę na jakąś dobrze płatną pracę?

Na wszystkie powyższe pytania nasza odpowiedź brzmi: TAK. Damy wam trzy główne powody, żeby zacząć uczyć się hiszpańskiego.

 

  1. Hiszpański jest językiem używanym nie tylko w Hiszpanii

Wiele osób kojarzy język hiszpański z piękną i słoneczną Hiszpanią, zapominając jednocześnie, że hiszpański jest językiem ojczystym, aż w 20 krajach Ameryki Łacińskiej! Nie zapominajmy również o Stanach Zjednoczonych, gdzie język ten jest drugim po angielskim najczęściej używanym językiem. Posługuje się nim ponad 48 milionów osób. Statystyki pokazują, że język hiszpański w 2050 roku będzie pierwszym językiem Stanów Zjednoczonych. I co? Szczęka wam opadła? Tylko pomyślcie, ile możliwości może się przed wami pojawić jeśli opanujecie ten piękny język!

Pamiętajcie też, że Ameryka Południowa stale się rozwija i tamtejszy rynek również zmienia się na lepsze. Wśród krajów Ameryki Łacińskiej mamy takie kraje jak Panama czy Ekwador, które rozwijają się w błyskawicznym tempie!

 

  1. Język hiszpański – twoim atutem

Nie planujesz wyjazdu do Stanów Zjednoczonych czy do Ameryki Południowej? Nic nie szkodzi! Ze znajomością hiszpańskiego znajdziesz również pracę w Polsce. Skoro wszyscy twoi znajomi i większość twoich sąsiadów zna już język angielski to czas nauczyć się innego języka, który może zwiększyć twoje szanse na polskim rynku pracy.

No właśnie! Na pewno twój pracodawca doceni twoją znajomość hiszpańskiego, dzięki czemu twoja konkurencja pozostanie daleko w tyle.

 

  1. Hiszpański- językiem miłości.

Hiszpańskiego można się również uczyć dla przyjemności! Znacie piosenki Shakiry czy przystojnego Enrique Iglesiasa? Nie zastanawialiście się choćby na chwilę co znaczy te słynne Despacito?  No kto z was nie lubi latynoskich rytmów?

Biodra kołyszą się same, nogi tańczą, a serce bije jak oszalałe!

Dzięki znajomości hiszpańskiego możemy wczuć się w klimat tych pięknych i romantycznych piosenek i może uda nam się zaskoczyć naszych partnerów podczas romantycznej kolacji mówiąc: Te quiero, mi amor.

To co? Warto czy nie warto uczyć się tego hiszpańskiego?

Jeśli w waszej głowie pojawia się wymówka w stylu: ´´nie mam czasu, nie dam rady, za dużo obowiązków´´,  to mamy dla was świetne rozwiązanie!

Proponujemy wam naukę hiszpańskiego w domu. Tak, bez wychodzenia z domu, w kapciach, z kubkiem ciepłej czekolady,  z pyszną kawką, w szlafroku, z nieuczesanymi włosami, bez makijażu, w wygodnych ciuszkach, przegryzając coś pysznego!

Takie rzeczy moi drodzy tylko u nas. W IBERIS.

Oferujemy ci lekcje online, gdzie będziesz mógł/mogła nauczyć się hiszpańskiego i poznać hiszpańską kulturę oraz zaskoczyć swojego pracodawcę znajomością nowego języka. Bez dojeżdżania, bez korków, bez stresu i bez straty twojego i naszego czasu!

No i pierwsza lekcja jest darmowa! Żebyś spróbował/ła jak to z nami jest ?

 

Kawa gotowa, kapcie na nogach…..To co? Do zobaczenia wkrótce?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry