Panie kapitanie

Kurs na Hiszpanię !

Odkryj hiszpański i osiągnij swój cel!

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego oraz spełnić swoje cele i marzenia?
Weź kurs na Hiszpanię!

Najważniejszą umiejętnością podczas nauki języka obcego jest komunikacja. Jest to istotne zarówno jeśli podróżujesz, jak również gdy wyjeżdżasz na wakacje lub do pracy zagranicę. Zdobądź solidne podstawy języka hiszpańskiego i zacznij komunikować się w tym języku hiszpańskim.

Kurs jest dla osób, które:

  chcą nauczyć się hiszpańskiego i szukają prawdziwego kapitana który doprowadzi do celu

  nie uczyły się wcześniej hiszpańskiego, lub

  dryfują po szkołach językowych, Internecie lub uczą się hiszpańskiego z nauczycielami bez ikry

  nie mają ciągle na nic czasu i nie realizują przez to swoich celów

  chcą odkryć język hiszpański i odbyć rejs życia

Jeśli czujesz, że nadszedł czas na efektywną naukę hiszpańskiego - wskakuj na pokład "Kursu na Hiszpanię" i przekonaj się jak szybko dotrzesz do celu!

Co zawiera kurs

1
MODUŁÓW
1
LEKCJI
1
GODZIN MATERIAŁU

¡Hola!

Mam na imię Elisa i jestem rodowitą Hiszpanką, pochodzę z Granady i mieszkam w Polsce od roku 2010. 

10 lat temu byłam w sytuacji podobnej do Twojej, przyjeżdżając do Polski, i nie znając języka polskiego. W tym czasie odkrywałam różne formy nauki języka, zarówno sama na sobie jak i z moimi uczniami hiszpańskiego, a przez mój okręt przewinęły się już tysiące osób.

Ostatecznie opracowałam własną metodę nauczania języka, a moją wiedzą dzielę się tutaj na mojej stronie jak i innych kanałach jak YouTube czy Instagram.

Dołącz do mojej załogi i przekonaj się, że podróż z hiszpańskim jest cudowna. 

Rozpocznij swoją podróż z językiem hiszpańskim.

Zrealizuj ze mną swoje cele!

Oferta

"Kurs na Hiszpanię!"

Dostęp do kursu otrzymujesz automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty.

Z kursu możesz korzystać w dogodnym dla Ciebie czasie – kurs otrzymujesz na rok.

Jak wygląda kurs?

48 logicznie powiązanych lekcji

Nowoczesna platforma ułatwia Ci poruszanie się po kursie

Filmiki wyjaśniające

Kilkunastominutowe wideo lekcyjne nagrane przeze mnie

Infografiki na pdf

Infografiki i inne materiały dydaktyczne możesz wydrukować lub wypełnić na komputerze

Nagrania audio

wartościowych podcastów możesz odsłuchać w dowolnym momencie

Interaktywne ćwiczenia & testy

Wszystkie ćwiczenia & testy online samosprawdzające

Dostęp online

Kurs jest dostępny online na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło

Zobacz, co sądzą o moim kursie osoby, które już mi zaufały!

Najczęściej zadawane pytania

„Kurs na Hiszpanię” podzielony jest na poziomy zaawansowania od A1 do A2 a jego zawartość obejmuje lekcje w formie wideo, ćwiczenia i testy. Kurs hiszpańskiego to rozwiązanie dla osób chcących uczysz się hiszpańskiego niezależnie od poziomu. Kurs dostępny jest w formie jednorazowej płatności – dostęp do kursu możliwy jest automatycznie po płatności.

Kurs obejmuje dwa moduły – na poziomie A1 oraz A2. Dzięki temu jeśli uczysz się od zera lub znasz już trochę hiszpańskiego ten kurs będzie dla Ciebie przydatny.

Kurs składa się z 48 lekcji. Każda lekcja została tak opracowana by zrealizować je w okresie 6 miesięcy. Jest to optymalny czas do realizacji wszystkich zajęć, ćwiczeń, testów co gwarantuje osiągnięcie danego poziomu zaawansowania. Dostęp do kursu jest możliwy przez rok.

Korzystanie z serwisu odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej poprzez konto użytkownika. W trakcie wykupionego okresu abonamentu można przerobić dowolną liczbę lekcji dostępnych w ramach kursu. Nie ma także żadnych ograniczeń odnośnie miejsca ani czasu nauki. Do przerobionych lekcji i ćwiczeń możesz wielokrotnie powracać, aby lepiej utrwalić daną partię materiału.

Zgodnie z regulaminem serwisu jedno konto może być wykorzystywane wyłącznie przez jedną osobę. Lekcje przygotowane są w taki sposób, że optymalna nauka, proponowane zajęcia z instruktorem, otrzymywane email materiały wynikają i zależą od realizacji kursu przez daną osobę. W przypadku chęci nauki przez znajomego musi on zakupić własny dostęp do serwisu.

Płatności za kurs obsługiwane są przez zautomatyzowany system. Dostęp do kursu otrzymasz w ciągu kilku minut. Czas oczekiwania na aktywację zależy od sposobu płatności:

  • PayPal – wpłaty dokonywane z salda konta PayPal lub kartą płatniczą księgowane są zwykle w ciągu kilku minut, przez całą dobę
  • PayU – przelew elektroniczny – wpłaty dokonane przelewem elektronicznym docierają do nas zwykle w ciągu kilku minut od wysłania (w przypadku niektórych banków czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu poza godzinami pracy banku)

Po zakupu kursu masz 7 dni, by przetestować jego zawartość. Jeśli zrealizujesz przynajmniej jeden moduł a uważasz, że ten kurs nie jest dla Ciebie wystarczy skontaktować się ze mną i prosić o zwrot pieniędzy.

Nie czekaj!

Weź

Kurs na Hiszpanię!

Przewiń do góry