Kurs hiszpańskiego online!

Otrzymaj dostęp do kursu języka hiszpańskiego i ucz się na każdym poziomie zaawansowania. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Przeczytaj tą stronę do końca i dowiedz się jak wygląda nauka hiszpańskiego online.

Dlaczego ten kurs jest dla Ciebie?

Czy wiesz, że nauka języka obcego może być czasochłonna i a podczas nauki szybko dochodzi do utraty motywacji? Dzięki kursom hiszpańskiego nie musisz się o to martwić, zadbamy o Twoje szybkie postępy oraz chęć do nauki.

Oszczędność czasu

Oszczędzaj czas na częste dojazdy na kursy w szkole językowej lub u lektora.

Personalizacja nauki

Nauka hiszpańskiego online na każdym poziomie zaawansowania. Możliwość nauki w formie zajęć z jednym z lektorów będącym native speakerem.

Wygoda

Dostęp do kursu hiszpańskiego o dowolnej porze przez 24h na dobę, z dowolnego miejsca na świecie. Możesz uczyć się hiszpańskiego z telefonu czy tabletu.

Motywacja

Cały kurs został tak stworzony, aby wystarczyło Ci jedynie 30 minut dziennie intensywnej nauki do osiągnięcia widocznych rezultatów już po kilku tygodniach.

Efektywność

Dzięki interaktywnym materiałom opracowanym przez doświadczonych lektorów, nauka hiszpańskiego online jest szybsza niż standardowe zajęcia.

Oszczędność pieniędzy

Dzięki dużej intensywności oraz efektywności nauki zaoszczędzisz dużo pieniędzy, które będziesz mógł przeznaczyć na przykład na wyjazd do Hiszpanii.

Hola! Nazywam się Elisa Peña!

Jestem rodowitą Hiszpanką, pochodzę z Granady i mieszkam w Polsce od roku 2010. Uczę Polaków języka hiszpańskiego poprzez nowoczesne technologie a dzięki kursom hiszpańskiego online efektywnie i przyjemnie nauczysz się tego pięknego języka.

Co dokładnie zawiera kurs?

filmiki

FILMIKI WYJAŚNIAJĄCE

Każda lekcja zaczyna się od prezentacji w formie filmu instruktażowego. Kursant ma możliwość powrotu do każdej lekcji. Materiały prezentowane są w języku polskim oraz hiszpańskim.

cascos

MATERIAŁY AUDIO

Kursy zawierają liczne nagrania oraz ćwiczenia audio nagrane przez Native speaker’ów. Dzięki temu uczeń już od początku kursu zaczyna “osłuchiwać się” z naturalnym językiem hiszpańskim co gwarantuje szybkie postępy w nauce.

test

INTERAKTYWNE TESTY

Każda lekcja zawiera interaktywne testy online. Dzięki ciekawej i urozmaiconej formie, również w postaci gier, uczeń bardziej angażuje się w naukę i dzięki temu jeszcze szybciej przyswaja nową wiedzę.

certificado6

CERTYFIKAT

Po pozytywnym zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający wiedzę na każdym z poziomów zaawansowania. Dzięki dostosowaniu lekcji oraz materiałów do oficjalnych wymogów nauczania zgodnie z metodologią Instytutu Cervantesa zakończenie kursu certyfikatem gwarantuje zdobycie wiedzy na danym poziomie zaawansowania.

Chcesz zacząć mówić po hiszpańsku już w 3 miesiące?

Czy na prawdę przyda Ci się ten kurs?

MASZ MAŁO CZASU?

To oczywiste, ale musisz mieć chwilę czasu, by przejść ten kurs. Wystarczy Tobie 30 minut dziennie, aby zacząć mówić po hiszpańsku już po kilku tygodniach. Jednak najważniejsze jest Twoje zaangażowanie! Bez niego sam kurs nie zdziała.

SZYBKO TRACISZ MOTYWACJĘ?

Na początku masz pełną energię i uczysz się 2 godziny dziennie lecz po jakimś czasie uważasz, że jednak nie widać postępu, nie wiesz jak iść dalej? Ja też miałam to uczucie, dlatego przygotowałam różne interaktywne, interesujące materiały dydaktyczne.

NUDZĄ CIĘ ZWYKŁE ZAJĘCIA?

W przeciwieństwie do nauki w szkole językowej lub z prywatnym korepetytorem, kursy hiszpańskiego online są tak stworzone by maksymalnie angażować kursanta poprzez zwięzłe przedstawienie materiałów w formie wideo a następnie przećwiczyć zdobytą wiedzą dzięki interaktywnym materiałom i ćwiczeniom.

Jak wygląda kurs od środka?

Filmiki, ćwiczenia, testy… – sprawdź, co znajdziesz w kursie.

  • Ponad 120 lekcji, na poziomach zaawansowania od A1 do B2
  • Setki dialogów nagrane przez Native speaker’ów
  • Ćwiczenia & testy samosprawdzające
  • Test poziomujący
  • Możliwość lekcji online

Ile to kosztuje?

Bonus

W cenie kursu dostaniesz także bonusy – dostęp do webinarów, podcastów oraz wielu ciekawych artykułów, gier online i interaktywnych materiałów.

Nielimitowany dostęp do lekcji

Kupując kurs online masz dostęp do ponad 120 lekcji na poziomach od A1 do C1, ćwiczeń online, testów samosprawdzających oraz infografik.

Dostęp do aktualizacji

Kupując kurs online zyskujesz dostęp do jego  aktualizacji oraz dodatkowych materiałów i webinarów, które pojawią się w kolejnych edycjach.

Rezygnujesz kiedy chcesz

W każdej chwili możesz zrezygnować z nauki ze mną. Przy płatności cyklicznej za 69 zł wystarczy przejść do swojego panelu i anulować subskrypcję.

69 zł / miesiąc

Pierwsze 7 dni za 1 zł, zrezygnuj kiedy chcesz.

Nielimitowany dostęp do kursów na wszystkich poziomach zaawansowania

Interaktywne materiały, ćwiczenia & testy do każdej lekcji

Kontakt mailowy ze mną

Certyfikat po zakończeniu każdego poziomu

Możliwość indywidualnych zajęć z Native speaker’em

Gwarancja 1 zł przez 7 dni

Rezygnujesz kiedy chcesz.

Opinie o moim kursie

Zobacz, co sądzą o moim kursie osoby, które już mi zaufały!

Chcesz zacząć mówić po hiszpańsku już w 3 miesiące?

Najczęściej zadawane pytania

W serwisie dostępne są dwa rodzaje kursów – kurs hiszpańskiego oraz kurs przygotowujący do DELE.

Kurs hiszpańskiego podzielony jest na poziomy zaawansowania od A1 do B2 a jego zawartość obejmuje lekcje w formie wideo, ćwiczenia i testy. Kurs hiszpańskiego to rozwiązanie dla osób chcących uczysz się hiszpańskiego niezależnie od poziomu. Kurs dostępny jest w formie abonamentu miesięcznego – dostęp do kursu możliwy jest po opłaceniu miesięcznej opłaty. Kursant może zrezygnować z kursu w każdym momencie.

Kurs DELE to kurs specjalistyczny dzięki któremu kursant przygotuje się do egzaminu językowego na wybranym poziomie zaawansowania. Jest to rozwiązanie dla osób, które posiadają wiedzę na danym poziomie zaawansowania i zależy im na potwierdzeniu tego poprzez zdobycie certyfikatu językowego DELE. Każdy kurs DELE na danym poziomie od A2 do C1 należy zakupić osobno – dostęp do kursu jest nieograniczony czasowo.

Kurs hiszpańskiego obejmuje mniejsze kursy na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do B2. Dzięki temu na pewno kursant wybierze dla siebie kurs na odpowiednim poziomie zaawansowania.

Ponadto po otrzymaniu dostępu do serwisu kursant może zweryfikować swój poziom zaawansowania poprzez test poziomujący online.

Kurs hiszpańskiego składa się z kursów na poziomach zaawansowania od A1 do B2. Każdy poziom zaawansowania został tak opracowany by zrealizować go w okresie 3 miesięcy. Jest to optymalny czas do realizacji wszystkich zajęć, ćwiczeń, testów co gwarantuje osiągnięcie danego poziomu zaawansowania. Dostęp do kursu jest możliwy tak długo jak opłacam miesięczny abonament.

Korzystanie z serwisu odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej poprzez konto użytkownika.

W trakcie wykupionego okresu abonamentu można przerobić dowolną liczbę lekcji dostępnych w ramach kursu. Nie ma także żadnych ograniczeń odnośnie miejsca ani czasu nauki. Do przerobionych lekcji i ćwiczeń możesz wielokrotnie powracać, aby lepiej utrwalić daną partię materiału.

Zgodnie z regulaminem serwisu jedno konto może być wykorzystywane wyłącznie przez jedną osobę.

Lekcje przygotowane są w taki sposób, że optymalna nauka, proponowane zajęcia z instruktorem, otrzymywane email materiały wynikają i zależą od realizacji kursu przez daną osobę.

W przypadku chęci nauki przez znajomego musi on zakupić własny dostęp do serwisu.

Płatności za kurs obsługiwane są przez zautomatyzowany system. Dostęp do kursu otrzymasz w ciągu kilku minut. Czas oczekiwania na aktywację zależy od sposobu płatności:

  • PayPal – wpłaty dokonywane z salda konta PayPal lub kartą płatniczą księgowane są zwykle w ciągu kilku minut, przez całą dobę
  • PayU – przelew elektroniczny – wpłaty dokonane przelewem elektronicznym docierają do nas zwykle w ciągu kilku minut od wysłania (w przypadku niektórych banków czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu poza godzinami pracy banku)

Kurs hiszpańskiego jest przygotowany w formie nauki ciągłej z której w każdym momencie możesz zrezygnować. Wystarczy wejść do swojego panelu i anulować subskrypcje bez żadnych pytań i formalności. Nie występują żadne dodatkowe opłaty. Pierwsze 7 dni kursu hiszpańskiego są darmowe, kursant ma możliwość rezygnacji w dowolnym momencie w czasie tego okresu lub później.

Masz inne pytanie? Wyślij do mnie wiadomość!

Na pewno odpowiem!

biuro@iberis-online.pl